אוטובוס לחרמון

אוטובוס לחרמון – הכי נוח והכי בטוח

אין כמו נסיעה עם אוטובוס לחרמון . החרמון הוא אחד מיעדי התיירות הפופולריים בישראל. מדי שנה הוא מושך אליו אלפי מבקרים שבאים להנות מסקי, מחורף אמיתי ומפעילויות שלג נוספות. גם בקיץ, באביב ובסתיו הוא אטרקטיבי כמסלול טיול יפהפה בטבע למשפחות ולמיטיבי לכת. על כן הסעות לחרמון הן עניין רלוונטי לאנשים רבים: חובבי סקי, טיילנים ועוד. במאמר הבא נציג את כל מה שחשוב וכדאי לדעת על אוטובוס לחרמון.     

לפני שנצלול לעומק הפרטים, נרפרף בקצרה על פרקי המאמר. נסביר לכם למה כדאי לבחור בהשכרת אוטובוס פרטי לחרמון, רצוי אוטובוס שלנו. נענה על השאלה איזו בדיקות כדאי לבצע לפני שבוחרים אוטובוס פרטי. נסביר מדוע זה פתרון אידיאלי לקבוצות גדולות (10 אנשים ומעלה לצורך העניין). לסיום נעמיק בשאלה כיצד נקבעים מחירי הסעות לחרמון, שהיא אולי השאלה הכי חשובה לרוב הלקוחות. 

החרמון הוא אתר חובה לכל ישראלי מתישהו בחיים. לכן כדאי לבחון את עניין ההסעות אליו בפרוטרוט. אנו מקווים שבכתבה הבאה נצליח לעשות זאת, ומאחלים לכולכם נסיעה חמימה, בטוחה ומהנה.

תוכן העניינים

השכרת אוטובוס פרטי לחרמון

השכרת אוטובוס פרטי לחרמון היא אופציה תחבורתית מושלמת על מנת להגיע להר הגבוה במדינה.אנחנו ניקח אתכם עם אוטובוס פרטאתכם בנוחות, במהירות, בבטיחות ובזמן שמתאים לכם היישר מהבית ועד לקופות החרמון. לצערנו, התחבורה הציבורית בישראל אינה מאוד יעילה, בטח כשמדובר באזור מרוחק יחסית כמו רמת הגולן. על כן השכרת אוטובוס פרטי היא האפשרות העדיפה ביותר עבור הגעה לחרמון.

עבור קבוצות גדולות, טיולים מאורגנים וכיוצא בזה, אוטובוס פרטי הוא הפתרון האידיאלי. במקום להסתבך עם צי של מכוניות קטנות, רכב אחד לוקח את כל הנוסעים בבטחה וביעילות. אלמנט ההשכרה מאפשר להשיג אוטובוס פרטי במחירים נוחים לכל קבוצה. מה גם שהאוטובוסים המודרניים של ימינו הם כלי רכב מהירים, בטוחים ונעימים לשהייה. כך שאפשר לקבוע בבירור כי אין יתרון לכמה רכבים פרטיים אלא דווקא לאוטובוס פרטי אחד. ארגונים וחברות מכל קשת החברה הישראלית עושים שימוש בהשכרת אוטובוס פרטי. לכן סביר להניח שאם אתם קבוצה גדולה מספיק מדובר באופציה הכי טובה גם עבורכם. 

השכרת אוטובוס לחרמון
השכרת אוטובוס לחרמון

מה עליי לבדוק ולהקפיד?

כלקוח המתעניין בהשכרת אוטובוס פרטי חשוב לשים לב לכמה דגשים מהותיים לפני שבוחרים את האוטובוס. ראשית, כדאי לבדוק את הרקע של החברה המשכירה. מה הניסיון והוותק שלה, מי הם עובדיה, באיזה אזורים בארץ היא פועלת וכדומה. חשוב במיוחד לבדוק את היחס שלה ללקוחות, ורצוי בהחלט לנסות להשיג המלצות מלקוחות קודמים. הרשתות החברתיות הן המקום הטוב ביותר לחיפוש המלצות שכאלו, כמו גם חיפושים פשוטים בגוגל.

עניין מהותי נוסף לבדיקה היא הבטיחות כמובן. יש להקפיד שנהג האוטובוס מחזיק ברישיון ובניסיון המתאימים למשימת הנסיעה לחרמון. כמו כן, גם חשוב מאוד לוודא שהוא ערני וישן מספיק לפני בשביל להוביל אתכם בבטחה.  בנוסף, מומלץ לערוך סקירה קצרה על כלי הרכב עצמו. כלומר, לבחון בעיניכם האם האוטובוס נראה תקין ושמיש לנסיעה ארוכה עד החרמון. כנראה שאינכם מוסכניקים ואין צורך לפתוח את מכסה המנוע, אך כדאי לבחון את מצבו בכלליות. חשוב למשל לבדוק את קיומן של חגורות בטיחות בכל מושב ושל שמשות תקינות.

שירות מושלם לקבוצות ולמקומות עבודה

כפי שכבר ציינו, אוטובוס פרטי מושכר מהווה שירות מושלם לקבוצות גדולות וגם עבור מקומות עבודה. במקום שמטלת הנהיגה תיפול על מישהו מהקבוצה כולם פנויים, וההגה בידיים של נהג חיצוני מומחה. בהתאם, אין גם כל צורך להסתבך עם "קארפול" או טרמפים או כל מיני תמרונים אחרים. אוטובוס פרטי אחד יוצא מנקודה א' ומגיע לחרמון (אולי גם עובר בכל מיני נקודות בדרך). כל המטיילים עליו, מוכנים ומזומנים ליום גיבוש כיפי כמו שרק החרמון יכול להעניק.  

עוד יתרון גדול מאוד לטובתה של הסעה אחידה לכולם הוא עניין התיאום בזמנים. כאשר מספר פתרונות היסעים מעורבים בתהליך באופן כמעט וודאי יהיו איחורים או עיכובים כלשהם. איחורים אלו גורמים לבזבוז זמן יקר, ולא פחות חשוב, לבזבוז אנרגיה של הנוסעים הממתינים והמעוצבנים. בטח כשמדובר ביעד כמו החרמון, שהמרחק שלו מכל מקום (כמעט) יכול להביא להפרשים משמעותיים בזמנים. השכרת אוטובוס פרטי מבטיחה שכלל המטיילים יגיעו ביחד, ייהנו בחרמון ביחד וגם יחזרו הביתה ביחד.  

הזמנת אוטובוס לחרמון בזול

שירותי הסעות הן עניין כספי לא מבוטל, ולכן הזמנת אוטובוס לחרמון בזול היא דבר חשוב. אנחנו מספקים הסעות זולות בהן המחיר לנוסע משתלם ליחיד ולקבוצה כאחד. המחירים הנוחים שלנו ניכרים גם ביעד כמו החרמון, שדורש מספר שעות נסיעה רב יחסית. לכן כדאי לא לקפוץ על הצעות אחרות שניתן לראות באינטרנט. זאת מסיבה הפשוטה שכנראה תשלמו יותר כסף על מוצר פחות מוצלח, כלומר הסעה פחות טובה. אצלנו תקבלו שירות אדיב, נעים ובטיחותי במחיר זול לכל כיס.

כאשר מדובר בטיול לחרמון לקבוצה, סביר להניח שישנם לא מעט סעיפי הוצאות. כך למשל, בעלויות הטיול נכללים מחירי מזון, אטרקציות ואולי אף לינה. לכן שווה לחסוך היכן שאפשר (מבלי להתפשר על התוצאה), כמו לדוגמה בהשכרת האוטובוס הפרטי. החיסכון בהסעות עשוי להשפיע דרמטית על כל מחיר הטיול ולאפשר השקעה כספית חיונית במקומות אחרים. מי אמר אוכל מפנק יותר בטיול ולא קיבל? עם הסעות לחרמון במחיר זול תרגישו את השיפור בכל תנאי הטיול.

מהם הפרמטרים שמשפיעים על המחיר?

מן הסתם, בהליך מורכב כמו הסעות יש כמה פרמטרים שייקבעו את המחיר הסופי. מספר הנוסעים וגודל האוטובוס המושכר רלוונטיים לנושא, מכיוון שאוטובוס גדול הוא לרוב גם יקר יותר. במאמר זה אנחנו עוסקים בחרמון אז היעד קבוע, אך נקודת המוצא משנה גם היא. ככל שנקודת המוצא (חשבו למשל על יציאה מאילת מול ירושלים) תיקבע רחוק יותר המחיר יעלה.

עוד פקטור בקביעת המחיר הוא מהלך הטיול. המחיר ישתנה בהתאם למספר השעות שהאוטובוס מושכר עבורן. אם למשל הטיול מערב לילה אז הוא יהיה יקר יותר מטיול יומי. זאת מכיוון שיש לדאוג לנהג לשעות נוספות ולמקום לישון, וכן כי האוטובוס מושבת למשימות אחרות.

בנוסף גם מידת הבהילות משפיעה. במידה וההסעה מתארגנת מעכשיו לעכשיו אזי היא תהיה יקרה יותר מהסעה שנקבעה זמן רב מראש. לכן כדאי לתכנן את הטיולים מספיק מוקדם לפני שהם מתרחשים על מנת לא לשלם סתם. יש לציין שגם העונה משפיעה, ובזמנים מבוקשים יותר ההסעה יקרה יותר. 

שאלות נפוצות

Scroll to Top