מיניבוס לחרמון

מיניבוס לחרמון ישמש ברוב המקרים קבוצה קטננה של נוסעים אשר מעוניינת להגיע יחד לחרמון .

הר החרמון הוא יעד פופולרי לטיולי משפחות או קבוצות של חברים. מדובר בהר הגבוה ביותר בישראל המתנשא לגובה 2,814 מטר. לרוב הר החרמון ידוע כיעד לטיולים בחורף, כיוון שאחת האטרקציות המוכרות ביותר היא אתר הסקי. בהתחשב באקלים החם במדינה ובכך שכחצי ממנה הוא מדבר, בהחלט ניתן להבין את המשיכה לשלג.  

עם זאת, גם בקיץ יש הרבה מה לעשות בחרמון. בגלל גבוהו הרב, האקלים בחרמון שונה מהאקלים סביבו. לכן ניתן למצוא בו סוגי פרחים וחיות ייחודים שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר בארץ. אותם ניתן לראות בשבילי הטיולים אשר מגוונים מבחינת רמת הקושי, ומתאימים לכל הגילאים. 

בסביבה הקרובה של הר החרמון יש נחלים רבים ואת הנוף עוצר הנשימה של רמת הגולן. כך שאם כבר מתכננים טיול, שווה לטייל בכל האזור ולא להגיע רק לחרמון עצמו. 

כל אלו הן רק חלק מהסיבות לנסוע לטייל בחרמון, אך הבעיה העיקרית נמצאת בדרכי ההגעה. כפי שתראו כדאי בהחלט לשקול להגיע לחרמון בהסעות במיניבוס.

לחרמון
מיניבוס לחרמון

תוכן העניינים

מדוע נזמין מיניבוס לחרמון

החרמון הוא הקצה של הקצה של המדינה, שנמצא בצפון מזרח רמת הגולן. זו הסיבה שקשה במיוחד להגיע לשם יחסית לשאר הארץ. התחבורה הציבורית מועטה במקרה הטוב ולא קיימת במקרה הרע. ונהיגה לשם יכולה להיות קשה ומעייפת בדרכים הרריות. הקשיים האלה מתעצמים כאשר מדובר בקבוצה קטנה או בינונית. כי כשמגיעים בקבוצה יש צורך במספר רכבים פרטיים ותיאום ביניהם. 

למרות כל החסרונות של דרכי ההגעה, חבל לוותר על טיול באתר רק בגלל זה. זו אחת הסיבות שכדאי להזמין מיניבוס לחרמון ולהתגבר על החסרונות. 

מלבד יתרונות אלה, יש להסעה במיניבוס פלוסים נוספים. הנהגים המנוסים שלנו מכירים את תוואי הדרך בצורה מעולה. הם יודעים מהן הדרכים הכי טובות להגיע עם כמה שפחות פקקים וכמה שיותר מהר. בנוסף יש להם את האפשרות לנסוע בנתיבים של תחבורה ציבורית. יתרון קריטי נוסף של הניסיון והמקצועיות של הנהגים זה הבטיחות. כידוע, הבטיחות היא מעל הכל, במיוחד בכבישים המסוכנים יותר ובמיוחד בחורף כשיש סכנת החלקה. 

מתי נעדיף הסעות מיניבוס

נעדיף הסעות מיניבוס על פני אופציות נוספות כגון אוטובוס או מונית גדולה לחרמון   במספר סיטואציות. למשל, כאשר מדובר בקבוצת אנשים קטנה יחסית או בינונית. מבין המיניבוסים שלנו תוכלו למצוא פתרונות להסעת 10 אנשים. כמו כן ישנם גם מיניבוסים עם 15, 20 ואפילו 30 מקומות. בתקופת הקורונה והריחוק החברתי, כדאי לשקול השכרת מיניבוסים עם יותר מקומות אפילו לקבוצות קטנות יותר. כך ניתן לשמור על ריחוק בין נוסע לנוסע ושמירה על הבטיחות והבריאות של כלל הנוסעים. הדבר נכון גם בהשכרת מיניבוס למטרות נסיעה לטיול למספר ימים. כך יהיה מקום במיניבוס לכל המזוודות והתיקים ועדיין כולם יוכלו לשבת בנוחות ולהנות מהנסיעה. 

בנסיעה לחרמון בדרך כלל מומלץ להגיע לבושים היטב עם בגדים חמים ושלל ציוד חורף. אז יהיה קשה למצוא מקום ברכב פרטי לכל הקבוצה והציוד, אפילו אם מדובר בקבוצה קטנה. לכן כדאי לשקול את האפשרות של מיניבוס אפילו לטיול משפחתי בחרמון. ואז כולם יישבו בנוחות ועדיין יישאר מקום למעילים ולסל הפיקניק. 

איך נזמין מיניבוס בחכמה ובתבונה?

יש מספר דברים שחשוב לשים לב אליהם כשמזמינים מיניבוס. הפרמטרים האלה רלוונטיים לכל נסיעה, אבל במיוחד בנסיעה לחרמון. בדרך כלל נסיעות לחרמון הן ארוכות מאוד, מאחר והאתר מבודד מיישובים וערים גדולות. כדי להזמין מיניבוס בחכמה ובתבונה כדאי שתחשבו אילו דברים חשובים לכם בנסיעה. ולאחר מכן תוודאו שחברת ההסעות יכולה לספק אותם. ישנם פרמטרים בסיסיים ביותר כגון בטיחות ותחזוקה שוטפת של המיניבוס, וישנם פרמטרים כגון נוחות ואבזור. לכל נסיעה מטרה שונה ואיתה דרך שונה להזמין מיניבוס בחכמה. 

התחזוקה במיניבוסים שלנו היא ברמה גבוהה, מה שמקטין מאוד את הסיכוי להיתקע בצד הדרך. זהו יתרון גדול בנסיעות ארוכות ומרוחקות. בנוסף, אפילו במקרה של תקלה אנחנו ערוכים להתמודד עם המצב ביעילות ובמקצועיות. הנהגים שלנו אחראיים ומקצועיים ובעלי ניסיון. אתם יכולים לסמוך עליהם שיביאו אתכם ליעדכם בבטיחות וביעילות. עוד בנושא הבטיחות, חשוב לנו לשמור על הבריאות של כולם בתקופה זו. לכן כל הנהגים שלנו בעלי תו ירוק ומחוסנים בחיסון שלישי. 

מיניבוס לחרמון בזול

פערי מחירים משמעותיים בין נסיעות שונות במיניבוסים הם דבר נפוץ. הם יכולים לנבוע מהגודל של המיניבוס, אורך הנסיעה, מספר עצירות, מספר נוסעים וכו'. לכל נסיעה יש מאפיינים ייחודיים וספציפיים לצרכים של הלקוחות שגורמים לשינוי במחיר. יש לנו צי של רכבים שמותאמים למטרות שונות. כך תוכלו למצוא מגוון של מיניבוסים שמתאימים לכל מטרה. בעצם הכל נעוץ בפרטים של הנסיעה שמותאמת אליכם. 

לא מספיק להסתכל על מחירון, אלא חשוב להתייעץ ולהבין את המחיר של ההסעה הספציפית לחרמון. בעיקר כי יש הרבה גורמים המשפיעים על המחיר. על ידי בירור לגבי הסעה ספציפית שמתאימה לצרכים שלכם נוכל להתאים לכם את המיניבוס המושלם במחיר משתלם. 

את הפרטים של הנסיעה לחרמון מומלץ מאוד לתכנן מראש. כדי שלא תאלצו לשלם על נסיעה יקרה יותר ממה שצריך באמת. התכנון כולל קביעת מקומות עצירה, מספר עצירות ומהיכן יש לאסוף כל נוסע. בנוסף כדאי לתכנן את משך הזמן של השכרת המיניבוס (נסיעה אחת, הלוך חזור, יום שלם…).

מיניבוס לחרמון בכל זמן ומכל מקום בזמינות 24/7

כדי לחוות את החרמון והסביבה שלו כמו שצריך אי אפשר להסתפק בכמה שעות בודדות. כדאי לפנות לשם כך יום שלם או אפילו מספר ימים. עם זאת, לרוב תושבי הארץ הגעה לחרמון כרוכה בנסיעה ארוכה. וכדי להגיע לחרמון בשעות הבוקר ולהנות מיום שלם יש צורך לצאת מהבית לפני שהשמש עולה. 

הזמנת מיניבוס לחרמון בכל זמן ומקום יפתור את הבעיות ואי הנוחות הכרוכות בנסיעה הארוכה לאתר. תוכלו להזמין מיניבוס ועל ידי כך לצאת בכל שעה שהכי מתאימה לכם. ובנוסף להגיע בזמן לחרמון כדי לנצל את החוויה עד תום. אולי אפילו תצליחו להשלים קצת שעות שינה במהלך הנסיעה.

אפשר להזמין מיניבוס לחרמון מכל מקום, מה שיכול מאוד לעזור מי שגר בדרום. להרבה דרומיים לא יוצא להגיע צפונה לעיתים קרובות. אבל עדיין יש הרבה שרוצים לחוות את השלג והיופי של הנופים הצפוניים. מי שנרתע מהנהיגה הארוכה לא חייב לוותר על החוויה של טיול בחרמון, בזכות השכרת מיניבוס.

שאלות נפוצות

Scroll to Top